Nowa strona INFOBOX: Odświeżony wizerunek

Dziś prezentujemy naszą nową witrynę, wprowadzając odświeżony wizerunek i prezentując nowe infokioski i totemy. Po kilku latach zdecydowaliśmy się na gruntowną modernizację swojej strony internetowej, co przyniosło świeży i nowoczesny wygląd.

Infokioski i Totemy

Infokioski i Totemy

Nowa strona wyróżnia się szczególnie pod względem aktualizacji oferty. Nasza firma specjalizuje się od lat w produkcji urządzeń multimedialnych i reklamowych dostosowanych do różnych przestrzeni i potrzeb. Nowe infokioski i totemy trafiały do naszych klientów już od lat, jednak przez ten czas nie zaktualizowaliśmy naszej oferty na stronie internetowej. Zmieniło się to wraz z nową odsłoną witryny. Od teraz nasi klienci mogą sprawdzić naszą aktualną ofertę i w łatwy sposób skontaktować się z nami w tej sprawie dzięki wbudowanemu formularzowi kontaktu.

Nasze Infokioski są dostępne w wersjach do użytku wewnątrz budynków oraz na zewnątrz. Totemy, z kolei, stanowią nowoczesne rozwiązanie w zakresie prezentacji informacji i reklamy.

Systemy Informatyczne

Kolejnym kluczowym elementem, który znajduje się na nowej stronie INFOBOX, jest prezentacja naszego nowoczesnego oprogramowania. W zakładce Oprogramowanie znaleźć można informacje o naszych flagowych produktach takich jak ETO, Q-NSK, DINE, czy SensoWay. Jako producent urządzeń oraz oprogramowania, dostarczamy własny ekosystem. Nasze urządzenia świetnie dogadują się z naszym oprogramowaniem bo zostały stworzone właśnie do tego.

System Kolejkowy

Infokioski i Totemy - Automat Biletowy

System Kolejkowy Q-NSK to jeden z naszych najdłużej rozwijanych systemów. Q-NSK rozwijamy od 2008 roku, dzięki czemu system kolejkowy dostosowany jest do pracy w wielu różnych placówkach. Urzędy, Starostwa, szpitale czy przychodnie mają różną specyfikę pracy. Co za tym idzie, niezbędne jest aby to system kolejkowy się do nich dostosował. W naszym przypadku tak właśnie jest. Oprogramowanie Q-NSK jest elastyczne i ciągle przez nas rozwijane. System ten zapewnia efektywne zarządzanie kolejkami, co jest istotne zwłaszcza w miejscach o dużym natężeniu ruchu. Dzięki temu rozwiązaniu, obsługa klienta staje się bardziej płynna i zorganizowana.

Elektroniczna Tablica Ogłoszeń

ETO uruchomione w przeglądarce

Nowa witryna kładzie również duży nacisk na innowacyjną Elektroniczną Tablicę Ogłoszeń (ETO). To narzędzie multimedialne umożliwia wyświetlanie i dodawanie ogłoszeń, ofert pracy, komunikatów itp. w sposób dynamiczny i atrakcyjny. ETO to idealne rozwiązanie dla firm i instytucji chcących efektywnie komunikować się z klientami i pracownikami.

Wprowadzenie nowej witryny to krok naprzód dla INFOBOX. Odświeżony wizerunek witryny doskonale odzwierciedla nasze innowacyjne podejście do branży.

Scroll to Top