Oprogramowanie

Specjalizujemy się w produkcji oprogramowania

Jesteśmy producentami zaawansowanych systemów informatycznych, które spełniają szerokie oczekiwania naszych klientów. Naszym priorytetem jest dostarczyć oprogramowanie, które jest nie tylko wszechstronne i funkcjonalne, ale również proste w obsłudze. Nasze innowacyjne systemy zapewniają efektywność i poprawę jakości usług w szpitalach, przychodniach, urzędach czy starostwach. Wśród naszych produktów wyróżnia się niezwykle użyteczny system kolejkowy Q-NSK. Ponad 300 wdrożeń w całej Polsce zdecydowanie mówi samo za siebie.

Oprogramowanie - System kolejkowy Q-NSK

Q-NSK System kolejkowy

Przewagą naszego systemu kolejkowego jest jego intuicyjny interfejs użytkownika, który umożliwia łatwą obsługę nawet dla osób nieznających technologii. Oprogramowanie zintegrowane jest z systemami medycznymi co pozwala na zautomatyzowanie obsługi pacjenta. Zaś w urzędach czy starostwach świetną propozycją jest zintegrowana z systemem kolejkowym możliwość rezerwacji wizyt przez Internet.

Oprogramowanie - Elektroniczna Tablica Ogłoszeń ETO

ETO – Elektroniczna Tablica Ogłoszeń

W czasach transformacji cyfrowej przyszła też pora na przestarzałe gabloty z ogłoszeniami. Oprogramowanie naszej firmy to narzędzie multimedialne pozwalające na wyświetlanie ogłoszeń, informacji, wydarzeń na multimedialnej tablicy. Dzięki temu możemy zaoszczędzić czas pracowników urzędu jak i interesantów. Intuicyjne dodawanie i zarzadzanie ogłoszeniami jak i wyszukiwanie ogłoszeń sprawią, że Elektroniczna Tablica Ogłoszeń ETO będzie dobrą inwestycją.

Oprogramowanie - SensoWay

SensoWay – Inteligentny system nawigacji

SensoWay to inteligentne rozwiązanie pozwalające wyznaczyć drogę do każdego miejsca w Twojej placówce. Zarówno w ramach jednego budynku jak i pomiędzy budynkami!
Daj pacjentom narzędzie, aby mogli samodzielnie znaleźć drogę do konkretnego punktu.

Oprogramowanie - DINE - Digital Signage

DINE – Digital Signage

Zarządzanie urządzeniami wyświetlającymi treści nie musi być uciążliwe. Nasze oprogramowanie ułatwia pracę z monitorami, sprawia, że zarządzanie wyświetlaną treścią nie wymaga specjalistycznych narzędzi i umiejętności. Dzięki DINE ustawisz automatyczne uruchamianie i wyłączanie ekranów i wiele więcej.

Zapraszamy do odwiedzenia stron internetowych naszych systemów. Zapraszamy też do kontaktu, chętnie spotkamy się i pokażemy funkcjonalności naszych systemów. Podczas niezobowiązującej prezentacji wybranego rozwiązania podzielimy się naszym doświadczeniem co w efekcie rozwieje wszelkie wątpliwości.

Scroll to Top