Infokioski

Infokioski: Wszechstronne urządzenia interaktywne

Infomaty to wszechstronne urządzenia interaktywne, które znalazły swoje zastosowanie w wielu dziedzinach. Dzięki swojej funkcjonalności i intuicyjnemu interfejsowi obsługi, stały się niezastąpionym punktem informacyjnym, automatem biletowym, czy też interaktywną mapą placówki. Oferując wiele możliwości, infokioski stają się wspaniałym wsparciem zarówno dla użytkowników, jak i organizacji.

InfoBOX IB-137

IB-137 jest wolnostojącym infokioskiem do zastosowań wewnętrznych, który powstał we współpracy z projektantami ze studia NP Design i INNO Projekt.
Lekki uniwersalny infobox o modułowej budowie i cienkiej obudowie.

Infobox IB-137

InfoBOX IB-121

IB-121 jest wolnostojącym infokioskiem do zastosowań wewnętrznych, lekki i uniwersalny, wyposażony w fizyczną klawiaturę ułatwiającą wprowadzanie danych. Urządzenie dostosowane dla osób z niepełnosprawnościami.

Brak zdjęcia

InfoBOX IB-168

Nieskomplikowana, a zarazem funkcjonalna obudowa daje możliwość wykorzystania urządzenia w wielu przestrzeniach. Samonośna konstrukcja gwarantuje sztywność obudowy. W wersji zewnętrznej (IB 168Z) wykonana ze stali nierdzewnej.
Prosty minimalistyczny model w wersji zewnętrznej i wenętrznej z dotykowym monitorem w orientacji pionowej.

InfoBOX IB-168

Automat biletowy IB-Printer

Urządzenie stworzone z myślą o Systemie kolejkowym Q-NSK. Ponadczasowy design urządzenia sprawia, że idealnie komponuje się z każdym miejscem. Wyposażony w 24 calowy dotykowy wyświetlacz, drukarkę termiczną, fizyczny przycisk oraz głośniki. Dzięki temu osoby z niepełnosprawnościami bez problemu mogą korzystać z systemu kolejkowego.

IB-Printer Automat biletowy

Mulitmedialny Infokiosk IB BHP24

Infokiosk pracujący jako terminal dla systemów Kontroli Dostępu, HR, szkoleń BHP. Infokiosk wyposażony w interfejs dotykowy, system autoryzacji użytkownika, drukarkę potwierdzeń/certyfikatów oraz dyspenser kart zbliżeniowych. Stosowany bezpośrednio na terenie zakładów pracy jako terminal dla systemów zarządzania personelem i logistyką w danej firmie.

Brak zdjęcia

Urządzenie Wokanda IB 6333

24 calowy ekran i bardzo cienka obudowa z wąskimi bocznymi ramkami sprawiają, że przy mniejszej szerokości urządzenia, uzyskujemy większy obszar wyświetlania. Dzięki zainstalowanej aplikacji DINE w obszarze tym, poza elektroniczną wokandą, można wyświetlać inne informacje w dowolnym formacie.

Wokanda IB 6333

Automat biletowy IBQ19

Urządzenie stworzone z myślą o Systemie kolejkowym Q-NSK. Nowoczesny design pozwala, na umiejscowienie urządzenia na stopie, ścianie czy biurku. Wyposażony w 19 calowy dotykowy wyświetlacz, drukarkę termiczną, fizyczny przycisk oraz głośniki. Dzięki temu osoby z niepełnosprawnościami bez problemu mogą korzystać z systemu kolejkowego.

Automat biletowy Printer IBQ19

Infokiosk IB142E32

Urządzenie stworzone z myślą o Systemie DINE oraz SensoWay. Urządzenie pozwala na zmianę wysokości ekranu dzięki regulowanej stopie. To idealne rozwiązanie wspierające osoby o specjalnych potrzebach a uzupełnieniem jest wbudowana fizyczna klawiatura z opisem w języku Braille. Infokiosk wyposażony jest w 32 calowy dotykowy wyświetlacz. Na froncie urządzenia znajduje się podświetlane logo placówki.

Infokiosk IB142E32

Jedną z głównych cech infokiosków produkowanych przesz naszą firmę jest wyposażenie ich w zaawansowany ekran dotykowy. To sprawia, że korzystanie z nich jest łatwe i intuicyjne, nawet dla osób bez wcześniejszego doświadczenia. Wirtualne przyciski i gesty na ekranie pozwalają na szybkie i wygodne wyszukiwanie informacji oraz wykonywanie różnorodnych czynności.

InfoBOX IB Recta 2x55 na lotnisku w Okęciu
Archiwum | InfoBOX IB Recta 2×55

Nasze infokioski mogą wyświetlać różnego rodzaju informacje – od prostych tekstów i grafik, po całe strony internetowe, filmy czy prezentacje multimedialne. Dzięki temu są idealnym narzędziem do przekazywania ważnych komunikatów, promowania produktów lub usług, a także informowania o aktualnych wydarzeniach. Nasze rozwiązania można znaleźć w placówkach użyteczności publicznej, takich jak lotniska, centra handlowe, czy urzędy. Dbamy o to, aby nasze urządzenia spełniały oczekiwania klienta i spełniamy najwyższe standardy jakości

Infomaty znalazły również swoje miejsce w branży reklamowej. Wykorzystując dynamiczne wyświetlanie treści, mogą przyciągać uwagę klientów i przekazywać przekonujące przekazy reklamowe. To nie tylko skuteczna forma marketingu, ale również dodatkowe źródło dochodu dla właścicieli infokiosków.

Zdjęcie urządzenia IB-KW, kiosku mównicy
Archiwum | IB-KW – Kiosk Mównica
Zdjęcie Wokandy systemu konferencyjnego
Archiwum | Wokanda IB

Podsumowując, infokioski są wszechstronnymi i nowoczesnymi urządzeniami, które mogą znacząco ułatwić życie zarówno użytkownikom, jak i organizacjom. Dzięki nim dostęp do informacji i usług staje się prostszy i bardziej efektywny, a reklama nabiera nowego wymiaru. Jeśli szukasz rozwiązania, które połączy funkcjonalność z innowacyjnym podejściem, infokioski są idealnym wyborem dla Ciebie.

Scroll to Top