Automat Biletowy na Targach SALMED

Nowy Automat biletowy

Jesteśmy na rynku od 20 lat i nadal prężnie się rozwijamy. Cały czas poszerzamy swoje portfolio o nowe innowacyjne rozwiązania. Jednym z najnowszych produktów, z którego jesteśmy niezmiernie dumni, jest Automat Biletowy IBQ19. Ten nowoczesny automat stanowi doskonałe połączenie funkcjonalności i dostosowania do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Jego wszechstronność, możliwość montażu na różnych powierzchniach oraz intuicyjna obsługa sprawiają, że stanowi on cenny dodatek do naszej oferty wśród urządzeń systemu kolejkowego.

Automat Biletowy na Targach Salmed

Międzynarodowe Targi Sprzętu i Wyposażenia Medycznego SALMED 2024, które odbywały się w dniach 19-21 marca to wręcz idealne miejsce i czas do prezentacji nowego urządzenia. Nowy Automat Biletowy w Międzynarodowe Targi Poznańskie wzbudził spore zainteresowanie gości naszego stoiska.

Na naszym stoisku można było znaleźć prawie wszystkie urządzenia wchodzące w skład systemu kolejkowego Q-NSK. Poza tym, zaprezentowaliśmy naszym gościom również nowy infokiosk. Urządzenie to przystosowane jest tak aby dostępne było dla każdego użytkownika. Regulowana wysokość infokiosku pozwala na wygodne korzystanie z całości 32 calowego ekranu przez osoby wysokie, niskie oraz poruszające się przy pomocy wózków.

Nasi goście mogli zapoznać się z rozwiązaniami nie tylko hardwareowymi ale również z naszym oprogramowaniem. Prezentacja Systemu Digital Signage DINE oraz naszej propozycji systemu wayfindowego SENSOWAY również cieszyły się miłym przyjęciem.

Stoisko Q-NSK na targach Salmed, nowy automat biletowy

Jesteśmy dumni z możliwości uczestniczenia w tak znaczących wydarzeniach. Z nadzieją czekamy na kolejne okazje do prezentacji naszych innowacyjnych rozwiązań. Zaprezentowany przez nas Automat Biletowy na Targach SALMED to jedno z wielu urządzeń systemu kolejkowego w naszej ofercie.

Scroll to Top