Postępy w II kwartale: Inwestycje i Rozwój

Postępy w II kwartale: Inwestycje i Rozwój

W połowie drugiego kwartału możemy z dumą ogłosić, że nie spoczywaliśmy na laurach. Nasza firma kontynuuje dynamiczny rozwój, realizując nowe inwestycje i rozbudowując istniejące systemy.

Realizacja system kolejkowy

Wdrożenie Systemów Kolejkowych

W ostatnich tygodniach z sukcesem wdrożyliśmy kolejne systemy kolejkowe. Dzięki nim nasi klienci mogą efektywnie zarządzać ruchem klienta i optymalizować czas oczekiwania na obsługę. Nasze rozwiązania są dostosowane do różnych branż, od placówek medycznych po urzędy administracyjne. Zadbaliśmy o to, żeby nasze rozwiązanie było funkcjonalne, łatwe w obsłudze i dostępne dla osób z niepełnosprawnościami.

Tablice ETO dla Efektywnej Komunikacji

Tablice ETO (Elektroniczne Tablice Ogłoszeń) to kolejny krok w naszym rozwoju. Dzięki nim możemy szybko przekazywać ważne informacje klientom i pracownikom. Od aktualności firmowych przez ostrzeżenia i promocje aż po rozbudowane tablice z tysiącami ogłoszeń – nasze tablice ETO są wszechstronne i łatwe w obsłudze. Wyróżniamy się wśród konkurencji nowoczesnym wyglądem tablic, aplikacją dostępną przez Internet i spełniającą wymagania WCAG 2.1, ceną i wsparciem. Prędzej czy później przyjdzie czas na zmianę tablicy korkowej na tablicę ETO. Zapraszamy wtedy do kontaktu.

Kioski i Totemy Multimedialne

Dzięki temu, że nasi klienci doceniają funkcjonalność i nowoczesny design naszych produktów, inwestycje w kioski i totemy multimedialne cieszą się ponownie dużym zainteresowaniem.. To kolejny dowód na naszą zdolność dostarczania innowacyjnych rozwiązań dostosowanych do wymagań każdego klienta.

Planowane Inwestycje

Nie zamierzamy spoczywać na laurach. W planach mamy kolejne inwestycje, które pozwolą nam jeszcze bardziej zwiększyć naszą konkurencyjność. W międzyczasie będziemy rozwijać nasze portfolio produktów i usług oraz inwestować w technologie przyszłości nadal realizując kolejne wdrożenia.

Podsumowanie

Pierwsza połowa drugiego kwartału była dla nas intensywna, ale satysfakcjonująca. Dziękujemy naszym klientom możemy się rozwijać. Dziękujemy za zaufanie i meldujemy gotowość na kolejne wyzwania!

Scroll to Top